Black Marble Sakal Serumu Ürün Görseli

Doğal Sakal Bıyık Çıkarma Yöntemleri

Sanırım sakallı olmayan veya sakallı sakallı adam, bu soruyu hayatında en az bir kez merak ediyor:

“Yüz tüylerinin büyümesini nasıl teşvik edebilirim? Sakalın daha hızlı büyümesinin bir yolu var mı? ”

Bundan sonra, çoğu erkek çevrimiçi geçecek ve yüz saç stimülasyonu ve sakal büyüyen ipuçları hakkında bilgi aramaya başlayacak …

dogal-sakal-cikarma-yontemleri

… Ve aşağıdaki yazı tiplerini bulacaklar;

Bilgili görünen ve sadece sakal gelişiminin genlerde% 100 olduğunu söyleyen ve doğal olarak büyümeyi teşvik etmenin hiçbir yolu olmayacağını gösteren haber makaleleri.
Büyülü sakallı bir büyüme serumu, yağ, sprey veya takviyeye sahip olduklarını iddia eden pazarlamacılar (ki bunlar çoğunlukla aşırı fiyatlı aldatmaca ürünleridir).
Saç derisindeki saç büyümesinin, yüz saçlarında çalışacak bir şeyi ispatlamaya yönelik kanıt olarak kullanıldığını iddia eden makaleler sakal hormonal olduğu için değil saç derisi saç değildir. Black Marble Yorumları sayfamızda en fazla sorulan sorulardan.

Bu makale biraz farklı. Kesin olarak, yüz tüylerinin büyümesini teşvik etmek için araştırma yoluyla kanıtlanmış yollar olduğunu ve normalde normalde edemediğiniz bölgelerde sakal bırakmanın yollarını bulabileceğimi size garanti edebilirim …

… Fakat ben de sizi uyarılar etkiler anlık değildir ve genellikle anlamlı fark göstermek için 6-12 ay sürecektir. Gerçek şu ki, genetiğinizi tamamen üstesinden gelemezsiniz, ancak sakallı olmayan erkeklerin% 95’inde, doğal yüz tüy büyüme yeteneklerinde iyileştirme için devasa alan bulunmaktadır.

Bunu söylediğimde tecrübelerden konuşuyorum.

23 yaşına geldiğimde sakal yetiştirmeye karar verdim. 2 aylık tıraş olmasın ve ben çok etkileyici bir bıyık ve çenemde biraz tüy vardı. Yanaklarımın ve yan bacak alanımdaki toplam saç çift basamağa erişemedi.

… Bu da nihayetinde kanıtlanmış yollar bulmak için çeşitli çevrimiçi tartışma panolarından gelen anekdot kanıtlarının her bir bölümünü okumanın yanı sıra gerçek bilimsel araştırmaları araştırmamı sağladı;

Asıl yüz kıl folikülleri ve kan dolaşımını harekete geçirin.

Doğal sakal gelişimini en üst düzeye çıkarmak için yaşam biçimini ve beslenme faktörlerini optimize edin.

Sakal büyüme hormonlarını artırmak için ana doğal hormon optimizasyonu.

Sakalımın büyümesini sağlamak için doğal ve eczacılık takviyeleri bulun.

Yüzdeki saç büyümesini kelimenin tam anlamıyla zorlamak için çeşitli “vücut kesmek” in anlamını çıkarın.

Bulgularımı bir süre uyguladıktan sonra, sakal bırakmaya çalışırken bir adım daha atmaya karar verdim ve bu sefer işe yaradı. 2-3 aylık bir tıraş olmadıktan sonra nihayet tam bir sakal büyümüşüm. Görkemli Dan Bilzerian tarzı değil, ama yine de, kesinlikle etkileyici bir şey (bulguları günlük olarak uygulamaktan dolayı hala gelişmeye devam ediyor). Black Marble Sakal Bıyık Serumu Yorumları bu konular üzerinde yoğunlaşmakta.

Bu yazıda, sakal büyüyemediğinizde yüz saç büyümesini doğal olarak uyarmanın ve tam anlamıyla sakal bırakmanın nasıl geliştirileceği konusunda öğrendiğim her şeyi öğreteceğim.

Çoğu kişi, kafa derisi alanında saç büyümesi ile aynı olduğunu düşünüyor, ancak daha yanlış olamıyorlardı.

İnsanın saç büyümesini anlamak için zamana geri dönmeliyiz. O kadar çok geri dönelim ki hala rahimdeyiz …

… Gebelik haftası 22 (beş ay) olduğu için, fetüs tüm saç foliküllerini oluşturdu. Bu, ~ 5 milyon vücut kıl folikülünün TÜMÜ üretildiğinde ve bu noktadan sonra, hayatımızın seyri boyunca yenilerini asla üretmeyiz.

Öyleyse evet, 5 aylık bir fetusta, sakalınızı büyütmek için zaten folikül yapınız var.

Çocukluk çağına hızlı bir şekilde geçin ve hayatınızın erken bir noktasında kafa derinizdeki saçları artırmaya başlayın …

… Sonra yıllar geçerken sonunda ergenlik dönemine girer ve bu noktada hormonlar kasık saç, bacak saçları, kol saçları, göğüs kafaları, yüz kılları vb. Büyümesini tetikler. Black Marble Sakal Bıyık Serumu Kullanıcı Yorumları ile sakal gelişiminin basitleştirilmiş açıklamaları yine çok tartışılan konular arasında.

Birçok erkek için olanlar dışında, yüz teli veya göğüs teli yok olacaktır. Ya da varsa, önemli bir şey olmayabilir.

İşte insanın sakal gelişiminin basitleştirilmiş bir açıklaması:

  1. Testosteron ve DHT, kan dolaşımından yüz kıl foliküllerinde androjen reseptörlerine bağlanır (T tekrar foliküller için asal ve DHT yoğunluğu artırır).
  2. Vücudunuz keratin üretmek için belirli mikro besin maddelerini (vitaminler ve mineraller) yanı sıra makro besin maddelerini (protein, karbonhidrat, yağ) kullanacaktır.
  3. Sakal gelişimi büyüme fazı (anagen), geçiş fazı (katagen) ve istirahat fazı (telogen) ‘in normal vücut tüylerinin büyüme modelini takip eder ve gerçekleşir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )