Black Marble Sakal Serumu Ürün Görseli

Sakal Bakımında Yapılan Hatalar

Sakallar artık sadece açık havada çalışan çocuklar içindir. Fakat çok fazla erkek bunlardan sonra düşünülür gibi davranır; Yüzünüzden çıkan bir kaza, çünkü ustura bulamadınız.

 

Kafa deriniz ve saç modeliniz gibi yüz tüylerinin de bakım ve bakıma ihtiyacı vardır. Doğru aletlerle ve bunları kullanma bilgisi ile donatılmış bir adam, sakallı adamdan daha fazla Jack Guinness olan bir sakal övebilir.

 

Hata: Çok Uzun Bırakın

 

Anlıyorum, tam kereste çakmak görünümünü istiyorsun. Ancak ailenin ele aldığı oyunu oynamak zorundasın. Kaba ve asi sakal bırakın ve cildinize nüfuz etme ihtimalinin yüksek olmasına izin verin. Ve engebeli gözlük kısa sürede tahrişe ve kan bulutuna dönüşür. Ham yüzü bir kenara bırakırsak, bu da ahmak için zor bir canavardır.

 

Durum böyle olduğunu düşünüyorsanız, yerine kısa ve temiz tutmaya çalışın. Hafif anız daha yönetilebilir ancak yine de açılarınızı vurgulamak için düzeltebilirsiniz. Wahl’ın ağır iş makasları, en alçak yüz telinin kısa çalışma işini yapıyor. Kılları yumuşak tutmak için günlük bir eksfoliyatör ile birlikte kullanın.

 

 

Hata: Sakal Yağı Kullanmıyorsun

 

Sakalınızın kafanızdaki saç kadar TLC’ye ihtiyacı var. İhmal etmeyin ve sadece kuru ve sersem görünmüyor; uçlar çatlayacak ve sakalın altındaki cildiniz kurumacak, pul pul haline getirilecek ve – titreme – sakallı kepek oluşacaktır.

 

Argan yağı ile doldurulmuş bir sakal yağı bölünmüş uçları kapatmak için yardımcı olacaktır. Aynı zamanda kılların doğal sebumlarını (cilt folikülünden ekstrakte ettiği yağ) muhafaza etmesini sağlar. Bu da yemyeşil, parmak hoş büyüme anlamına geliyor. Çene monte edilmemiş teke bitkisi değil.

 

 

 

Birkaç santimetre büyümeye ulaşana kadar, sadece pul pul dökün ve nemlendirin. Sakaldan daha az zararsa sakal yağı başlatın ve yonga yağında yıkamaya benzer. Parlak cilt ve (lezzetli kokulu) beyaz kafa olmasını bekleyin.

 

Cildiniz kuru hissedilirse veya kabarcıklarınız cılız görünüyorsa, öğle arasında bir nemlendirici dozunu ekleyin ve saçların her yerinde, özellikle de boynunuzdaki hassas cilde

 

 

 

Hata: Tıraşı Ne Zaman Durduracağınızı Bilmiyorsunuz

 

İyi şekilli bir sakal, Yüzbaşı Amerika’nın cıvaralı çizgileri olmayan insanlar için bir aldatmaca. Fakat bir taslağı kalem çalışmaya çalışmıyorsun.

 

Yanağınızda çok aşağıya tıraş edin ve Wolverine ile Lewis Hamilton çene kayışı arasında bir yelpazede olursunuz. Bunun yerine, sakalınızın büyümesine izin verdiği kadar yanağınızda düz bir çizgi tıraş edin. Yüzünüzdeki kapsam ne kadar yüksek olursa, tanım o kadar iyi olur.

 

Çenenizden daima yukarı doğru tıraş edin – kayarsanız, sakalınızın en belirgin tüylerinden bir parça parçalamayacaksınız. Boynunuzdaki saçları şekillendirirken, doğal cıvatalarınızı yansıtan şey şu şekildedir: Çenenin boynundan, kulağınızın altından Adem’in elmasına kadar bir yolunu düşünün.

 

Aşağıdaki engebeleri değiştirin, ancak çok yüksekten kırpmayın. Gerçek jiletinize oturan sakal sizi bir garaja benzetir.

 

Sakalınızı aşırı şekillendirmeyin

 

Hatalar: Aracınızı Mistreat Siz

 

Tıraş ettiğinizde cildiniz üreme ortamı haline gelir: Tıraş bıçağıyla sıyrılmış olan sıcak cilt bakterilerin cenneti olur.

 

Kuaförünüzün aksine, lavabonuzdaki aletler muhtemelen bakım yaptığınız andan beri sterilize edilmemiş – bu yüzden banyo dolabınızdaki her kötülüğü alabiliyorlardı. Spritz, Wahl’s Clipper Sprey ve saç dökülmesi saçlarını herhangi bir saçmalıktan kurtarmak için bir diş fırçası ile sıkıştırdı.

 

 

 

Hata: Sakalınıza A Pet gibi davranın

 

Kürklü olabilir. İnme eğlenceli olabilir. Ancak sakalınız bir köpek yavrusu değildir. Instagram’ın bu gerçeği yansıtmasına izin verin.

 

Narsisizm sizi büyütmek için size ilham kaynağı olabilir, ancak sakalın yeniden dirilmesi ona verdiği güven tarafından yönlendirilir. Bunu bir Süper Tatlı 16 prensesimden daha needier olarak zayıflatmayın. Sakalınızı güvenle giyin kibirle değil. Sonuçta, o saç ayrıcalıktır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )